bilgi@nakisyapi.com.tr
+90 532 680 22 82
Nakış Yapı

GÜVENİLİR VE KONFORLU ADRESLERİN MİMARI

Nakış Yapı İnşaat, Konya'da birikimi ve tecrübesiyle inşaat sektöründe faaliyet göstermektedir. Yer aldığı sektörde birçok kaliteli projelere imza atmış ve sorunsuz bir şekilde teslimatlarını yapmıştır. Nakış Yapı İnşaat, Konya'da başladığı yeni projeleriyle yoluna tam gaz devam etmektedir...

Nakış Yapı İnşaat'ı bazı benzerlerinden ayrılan temel özelliklerinden biri projelerinde inşaat ve malzeme kalitesi kadar çevresel ve sosyal unsurlara da son derece önem vermesi ve özenli yaklaşmasıdır. Müşterilerinin bir an önce evlerine yerleşmelerini sağlamak için projelerini süratle ve zamanında bitirerek, bize duyulan güveni boşa çıkartmamak yine vazgeçilmez ilkelerimiz arasındadır..

Misyonumuz;
Kaliteli yapılarla konforlu bir hayatın kapılarını açmak.
Yapılan inşaatlarda her zaman birinci sınıf malzeme kullanmak.

Vizyonumuz;
Yer aldığımız sektörde çevreye duyarlı bir lider olarak devam etmek.

Nakış Yapı İnşaat yap-sat konusunda öncü ve tercih edilen firma olarak müşterilerimize en iyi hizmeti sunmayı hedeflemektedir. Yurtiçi altyapı, üstyapı, konut-yapı projelerinde başarılı işler çıkartan şirketimiz; inşaat sektöründe memnuniyeti standartlarına eklemeyi görev bilmiş, gerek yurt içi, gerek yurtdışı yapacağı işlerle kısa sürede zirvede olmayı hedeflemektedir.

Saygın ve seçkin bir kurumsal profil sunan ve Kalite Politikası’nda somutlaşan yönetimsel ve hizmet felsefelerini uygulayarak, bitirdiği projelerdeki üstün başarısıyla yurtiçi ve yurtdışı inşaat sektöründe tanınan ve tercih edilen bir kuruluş olmak. Güvenilir ve parlak bir geleceğe doğru, takım ruhuyla oluşturulmuş gerçekçi adımlarla ilerlemek. Hedeflerimize ulaşmak için gerekli kurumsal ortamı oluşturmak.

Uzun yıllar boyu edindiğimiz deneyimlerimizi,teknolojinin en son adımlarıyla geliştiriyor ve sizlere daha modern ve yaşanabilir yaşam alanları sunuyoruz.

KURUMSAL
Nakış Yapı
Nakış Yapı
BELGELERİMİZ
İncelemek İçin Tıklayınız
Neredeyiz ?
+90 532 680 22 82
ÇAĞRI MERKEZİ
Nakış Yapı' ya ait bu sitedeki içerik ve fotoğraflar uluslararası telif hakları tarafından korunmaktadır.

Bize Ulaşın

Mengene Mh. Karaman Cd. No:203/D Karatay/KONYA
+90 532 680 22 82
+90 532 680 22 82

YOL TARİFİ

MAİL GÖNDER

ARA